Kontakt z nami

Nasz Partner

Logo Simple Green

4 cechy produktów Simple Green

Zdrowie

Produkty Simple Green dbają o zdrowie użytkowników. Są nietoksyczne, nie powodują uczuleń i podrażnień, nie są rakotwórcze. Ponadto, nie zawierają fosforanów i amoniaku. Nie są żrące, nie są łatwopalne, nie zawierają lotnych związków organicznych. To sprawia, że nie stanowią zagrożenia dla zdrowia podczas stosowania.

Bezpieczeństwo

Środki czyszczące Simple Green to bezpieczna alternatywa dla rozpuszczalników i ryzykownych chemikaliów, co jest potwierdzone licznymi testami, aprobatami i certyfikatami (m.in. EPA, OSHA, FDA, USDA, NSF). Produkty Simple Green są całkowicie bezpieczne w miejscu pracy (niższe ryzyko firmy poprzez mniejszą liczbę wypadków), podczas przechowywania i transportu, nie stanowią zagrożenia dla dzieci i zwierząt. Ponadto, do ich stosowania nie jest wymagana odzież ochronna (rękawice, kask, gogle).

Środowisko

Dzięki temu, że produkty Simple Green są oparte na wodzie i w pełni naturalnych składnikach (nie zawierają chloru) nie powodują zagrożenia dla środowiska naturalnego i nie wpływają niszcząco na warstwę ozonową, a opakowania,w których są sprzedawane nadają się do przetworzenia i ponownego wykorzystania. Stosując produkty Simple Green nie zanieczyszczasz wód i gleby.

Skuteczność

Produkty Simple Green oddziaływają na wszystkie rodzaje czyszczonych powierzchni, usuwając nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia i zatłuszczenia. Skuteczność działania środków czyszczących Simple Green może być potwierdzona zaufaniem strategicznych gałęzi przemysłu, m.in. wojsko, lotnictwo, górnictwo, petrochemia, w których efektywność i jakość stosowanych produktów musi być na najwyższym poziomie.