Kontakt z nami

Nasz Partner

Logo Simple Green

Mycie elewacji i kostki brukowej

Kostka brukowa to nie tylko praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu można stworzyć wytrzymały i wygodny podjazd czy parking. To również ważna ozdoba posesji. Czy jednak brudną, popękaną i zachwaszczoną kostkę można nazwać ładną? Nie za bardzo. I tu pojawia się miejsce na czyszczenie kostki.

Czyszczenie i odtłuszczanie stali nierdzewnej i aluminium

Stal nierdzewna oraz aluminium to dość specyficzne powierzchnie, z których bardzo trudno jest usunąć zanieczyszczenia. Nic dziwnego, że znalezienie skutecznego środka jest w tym wypadku dość trudnym zadaniem. Osoby, którym zależy na efektywnym działaniu takiego preparatu, koniecznie powinny zdecydować się na taki środek do czyszczenia aluminium, który mógłby w szybkim czasie usunąć wszelkie nieestetyczne ślady.

Konserwacja sprzętu ogrodniczego i silników

Właściciele większych ogrodów doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest stosowanie wysokiej jakości sprzętu ogrodniczego. To właśnie dzięki poszczególnym narzędziom i urządzeniom można zapewnić sobie atrakcyjny i zadbany ogród. Należy jednak pamiętać o tym, że niezwykle istotny jest serwis i konserwacja sprzętu ogrodniczego, dzięki czemu można zadbać o jego żywotność.